Producent Velti - żwirek ze słomy, granulat ze słomy - Sklep zoologiczny online - DOGGO
zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Skontaktuj się z nami: 508 788 030
Bezpłatna dostawaod 129 zł
Koszt przesyłkiod 8 zł
Rabat jednorazowy -5%za subskrypcję newslettera
Szeroki asortymentkilkanaście tysięcy produktów
Wyłącznie polski kapitał

Kategorie

Producenci

Producent Velti - żwirek ze słomy, granulat ze słomy

Dobrej jakości podłoże odgrywa dużą rolę w dbaniu o domowe gryzonie, które niemal bez przerwy zamieszkują swoją klatkę oddając się regeneracji, zabawom i pochłaniając kolejne kęsy przygotowanych smakołyków. Z uwagi na tak istotną rolę, jaką pełni podłoże, przygotowaliśmy żwirki dla kota oraz innych małych ssaków, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających zwierzaków. Proponujemy naturalne rozwiązania, które wiodą prym na rynku zachodnim zyskując aprobatę wśród sympatyków zwierząt od małych hodowców domowych, po właścicieli profesjonalnych hodowli. Te doskonałe właściwości wynikają przede wszystkim z naturalności żwirków dla kota i innych zwierząt od producenta Velti. Ten wysokiej jakości produkt bez chemicznych dodatków i spoiw żywicznych sprawdza się idealnie, gwarantując najlepsze warunki i bezwzględne bezpieczeństwo Twojego zwierzaka.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Czym wyróżnia się dobry żwirek dla małych ssaków?


Oprócz naturalnego składu bez zbędnych dodatków dobry żwirek dla małych ssaków powinien mieć wykonywane regularne badania odbywające się w specjalistycznych ośrodkach, które potwierdzają zarówno hipoalergiczność produktu, jak i jego czystość mikrobiologiczną. Wyniki badań sygnowane przez Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne pomogą w uzyskaniu 100% gwarancji, że zakup będzie korzystny dla domowych pupili. Oferujemy podłoże do kuwety nie tylko dla kotów, ale i dla wielu innych zwierząt, które można znaleźć w gospodarstwach domowych. Popularnością cieszy się więc żwirek dla chomika, fretek, myszy, królika, a także specjalnie opracowany żwirek dla żółwia.


Jak wybrać najlepszy żwirek dla świnki morskiej?Wyściółka dla gryzoni powinna być naturalna, ale i chłonna, co pozwoli zagwarantować korzystne warunki dla zwierząt, neutralizując jednocześnie nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu. Jako żwirek dla świnki morskiej szczególnie polecany jest granulat ze słomy, który nie tylko doskonale wchłania płyny, ale również pozostaje ekonomiczny. Rozwiązanie to cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami zarówno wśród klientów, jak i specjalistów zajmujących się badaniem wyściółek dla małych gryzoni. Granulat pozostaje całkowicie wolny od bakterii, grzybów i pleśni, co wpływa pozytywnie zarówno na środowisko naturalne, jak i zwierzęce. Wysoka higroskopijność naturalnego żwirku dla świnki morskiej w połączeniu z łatwością w wymianie podłoża z pewnością zagwarantuje przyjemne i łatwe korzystanie.


Żwirek dla małych ssaków to granulat pozbawiony ostrych krawędzi, który pozostaje bezpieczny dla wrażliwych zwierząt, a jednocześnie jest w pełni ekonomiczny i wygodny dla właścicieli.

  • Transakcje zabezpieczone są protokołem SSL

  • regulamin sklepu internetowego
  • Opinie o Doggo.com.pl na Opineo.pl