Dr Pax - Sklep zoologiczny online - DOGGO
zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Skontaktuj się z nami: 508 788 030
Bezpłatna dostawaod 129 zł
Koszt przesyłkiod 8 zł
Rabat jednorazowy -5%za subskrypcję newslettera
Szeroki asortymentkilkanaście tysięcy produktów
Wyłącznie polski kapitał

Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Dr Pax

Dr Pax - Wyższa Technologia Odkłaczania

Szczotki na sierść PAX® - Skuteczne

Sprzątanie - Odkurzanie – Usuwanie

sierści, włosów, nitek i kłaczków

z ubrań, okryć, drapaków, samochodów, kanap, tapet, dywanów i wykładzin, paneli i parkietów

Made in Germany

>> Szczotki ręczne <<

Minus * Lexus * Versus

>> Szczotki ręczne i do odkurzaczy <<

Couch * Rug * Floor

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów


Szczotki na sierść PAX® - Skuteczne

Sprzątanie - Odkurzanie – Usuwanie

sierści, włosów, nitek i kłaczków

z ubrań, okryć, drapaków, samochodów, kanap, tapet, dywanów i wykładzin, paneli i parkietów


Made in Germany


>> Szczotki ręczne <<


Minus * Lexus * Versus


>> Szczotki ręczne i do odkurzaczy <<


Couch * Rug * Floor


Kochamy nasze domowe zwierzaki - wszystkie te nasze kudłacze, sierściuchy i futrzaki. Kochamy je głaskać i tulić. Mieszkanie z nimi nierzadko nadaje sens życiu i daje nam mnóstwo radości, miłości. Niestety także kilka dodatkowych obowiązków, a najbardziej uciążliwym z nich jest walka z sierścią. Chomik, króliki, fretki, koty, psy i konie – wszystkie stale, naturalnie gubią sierść a dwa razy w roku obficie linieją. Usuwanie sierści z ubrań, narzut, pościeli, tapicerki, samochodów, dywanów czy wykładzin – to ogromne i czasochłonne wyzwanie wymagające wiele wysiłku, cierpliwości i … regularnych wydatków. Oferujemy Państwu skuteczne i wszechstronne akcesoria dzięki którym sprzątanie sierści będzie szybkie, łatwe i przyjemne. Oferujemy Wam ręczne i odkurzaczowe szczotki PAX®.


Skuteczność: wyjątkowa skuteczność szczotek PAX® jest wynikiem zastosowania nowatorskich poduszek czyszczących z tkaniny o specjalnym splocie akrylowych włókien Dralon®. Nasze szczotki wyczesują sierść jak szczecina dzika a przez przeciwstawne ułożenie poduszek działają przy każdym ruchu (w obie strony). Sierść roluje się w wałki pomiędzy poduszkami i szczotki same się z niej oczyszczają. Stosując inne akcesoria utrudniamy sobie zadanie i dodajemy pracy bo:
- albo musimy wykonywać wymuszone, nienaturalne ruchy tylko w jedną stronę;
- albo bezustannie kupować taśmę samoprzylepną lub klejące rolki, które niestety pozostawiają klej na czyszczonych tkaninach, co powoduje jeszcze mocniejsze ich „zasierścianie”;
- albo przez zruszanie i ugniatanie włókien np. dywanu powodujemy bardzo głębokie wnikanie w niego krótkiej sierści;
- zużywamy więcej energii elektrycznej i robimy więcej hałasu;
- niszczymy czyszczone przedmioty.


Uniwersalność: osoby lewo- i praworęczne używają ich tak samo. Możemy czyścić wszelkie powierzchnie - tkaniny, ubrania, tapety, zasłony, meble tapicerowane, wykładziny, dywany, drapaki, podłogi twarde, wnętrza samochodów, derki końskie itd. Nasadki do odkurzaczy mają regulowany zacisk i pasują na wszystkie okrągłe rury o średnicy od 18 do 40mm., posiadają obrotowy przegub i są niezwykle płaskie. Szczotki usuwają wszystkie rodzaje i długości sierści, wełnę, bawełnę włosy, nitki, kłaczki itp. wraz z kurzem. Dzięki prostocie działania, lekkości i słabej sile ciągu bez problemu mogą używać ich także dzieci, osoby starsze i z ograniczoną sprawnością.


Higiena: szczotki PAX® są produkowane w Niemczech i spełniają europejskie normy. Nie niszczą tkanin, nie rysują mebli i są bardzo lekkie i trwałe oraz higieniczne. Można je myć ręcznie w wodzie o temperaturze 40ºC delikatnym mydłem lub płynem (bez użycia ostrych detergentów) dzięki czemu nie nanosimy chemii na miejsca, gdzie uwielbiają wylegiwać się nasi mali ulubieńcy. Szczotki do odkurzaczy można czyścić w całości – panel i obudowę. Jest to niezmiernie ważne dla alergików i astmatyków. W klasycznych szczotkach gromadzi się wiele szkodliwych bakterii i drobnoustrojów. Zastosowany materiał jest szybkoschnący – możesz ich używać od razu po wytarciu. Nie używamy włókien nasączanych jonami srebra ponieważ ich działanie na organizmy żywe jest w nadmiarze szkodliwe.


Bezpieczeństwo: Szczotki nie zawierają żadnych małych ani ostrych ani wirujących ani klejących elementów, a na odkurzaczu pracują przy niskim ciągu. Naszym dzieciom i zwierzętom nic nie grozi.


Ekologia: Dzięki prostej konstrukcji, małej masie, produkcji ulokowanej w Europie, zastosowaniu wytrzymałych i przetwarzalnych tworzyw i zerowemu zapotrzebowaniu na detergenty szczotki PAX® są bardzo ekonomiczne i ekologiczne. Używając ich do odkurzaczy oszczędzamy także energię elektryczną i wydłużamy żywotność odkurzacza emitując mniejszy hałas ponieważ świetnie działają już przy ustawieniu mocy odkurzacza na 300 W.


Oszczędność: Koszt szczotki PAX® to średnio tylko 3 zł/miesiąc.


Satysfakcja: Wyjątkowa efektywność zamienia uciążliwą czynność sprzątania w satysfakcjonujące zajęcie. Nie będziecie już chcieli niczego innego. Bo PAX® działa!


Link do strony internetowej producenta: http://www.drpax.pl


Zobacz koniecznie nasze filmy na Fb / Yt


https://youtu.be/AE675QZli9U


https://youtu.be/s_ilJAYFv6I

  • Transakcje zabezpieczone są protokołem SSL

  • regulamin sklepu internetowego
  • Opinie o Doggo.com.pl na Opineo.pl