Aquael - Sklep zoologiczny online - DOGGO
zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Skontaktuj się z nami: 508 788 030
Bezpłatna dostawaod 129 zł
Koszt przesyłkiod 8 zł
Rabat jednorazowy -5%za subskrypcję newslettera
Szeroki asortymentkilkanaście tysięcy produktów
Wyłącznie polski kapitał

Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Aquael

Polski producent produktów do akwarium i oczek wodnych, istnieje od roku 1984

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

INNOWACYJNOŚĆ stanowi główną wartość w firmie AQUAEL. Innowacyjne pomysły jej pracowników, pozwalają sukcesywnie rozszerzać ofertę o wyroby, które cieszą się zaufaniem akwarystów na całym świecie.


W ciągu ostatnich pięciu lat AQUAEL wprowadził na rynek szereg unikalnych produktów, takich jak nietłukące się grzałki, filtry kanistrowe z zewnętrzną pompą zasilającą, krewetkaria oraz kompletne zestawy do akwarystyki morskiej.


W firmie wdrożono specjalny Program Badawczo-Rozwojowy AQUAEL INNOWACJE. Dzięki niemu wprowadzane są serie produktów, które wyprzedzają teraźniejszość. Program AQUAEL INNOWACJE wzmacnia wszystkie oddziały firmy w pracach nad kreowaniem nowych, niepowtarzalnych produktów. W ramach Programu usystematyzowano działania w zakresie badań, rozwoju oraz standardy wprowadzania na rynek nowego asortymentu.

  • Transakcje zabezpieczone są protokołem SSL

  • regulamin sklepu internetowego
  • Opinie o Doggo.com.pl na Opineo.pl