zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Skontaktuj się z nami: 508 788 030

Suche 

Jest 6 produktów.

Podkategorie

 • Canagan

  Bezzbożowa karma brytyjska z bardzo dużym udziałem mięsa sięgającym 75%. Karma zapewnia pełne zapotrzebowanie żywieniowe przez całe życie kota. 

  Wyeliminowano wszystkie zboża z receptury  Canagan, aby stworzyć karmę, która będzie bogata w pełni wartościowe składniki odżywcze, do których trawienia i przyswajania psy i koty są biologicznie przystosowane. Canagan naśladuje naturę. To karma kompletna, biologicznie odpowiednia dla psów i kotów, a przy tym składniki spełniają normy HUMAN GRADE - składniki dopuszczone do spożycia przez ludzi.

  Produkty Canagan nie zawierają składników genetycznie modyfikowanych (GMO) ani żadnych hormonów wzrostu.
  W karmie Canagan wszystkie składniki zwierzęce mają swoją nazwę: oznacza to, że np kurczak to prawdziwe mięso z kurczaka, bez kości, skóry, piór, pazurów itp. Nie dodaje się żadnych odpadów, a wszystkie użyte składniki mają certyfikat przydatności do spożycia przez człowieka.
  Produkty Canagan są konserwowane naturalnie przy użyciu wymieszanych tokoferoli (witamin E)

  Nie są dodawane żadne barwniki.

  Tylko naturalne dodatki smakowe:

  Wysoka jakość smaku w karmach Canagan (zastosowanie dużej ilości świeżego mięsa) oznacza, że nie potrzeba sztucznych dodatków smakowych – Canagan jest paletą niesamowitych smaków dla nawet najbardziej wybrednych kotów.

 • Earthborn Holistic

  Bezzbożowa holistyczna karma dla kota oparta na naturalnych, wysokoodżywczych składnikach.

 • Fish4Cats

  Hypoalergiczne karmy z ryb dla kotów

 • Perfect Fit

  Perfect Fit - zbilansowana i łatwo przyswajalna karma dla kota. Doskonała kompozycja witamin, minerałów, białek i węglowodanów. Dostarcza zwierzęciu energii nie obciążając przy tym jego organizmu.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów