Suszone zioła, owoce i warzywa | Sklep zoologiczny online - DOGGO
zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Skontaktuj się z nami: 508 788 030
Bezpłatna dostawaod 129 zł
Koszt przesyłkiod 8 zł
Rabat jednorazowy -5%za subskrypcję newslettera
Szeroki asortymentkilkanaście tysięcy produktów
Wyłącznie polski kapitał

Suszone zioła, owoce i warzywa 

Jest 9 produktów.
Podkategorie
 • Zuzala

  Zuzala produkuje zioła oraz rośliny dla królików i gryzoni pochodzące z ekologicznych upraw. Dba o to, aby Twój pupil otrzymywał produkty najwyższej klasy. Firma jest pod stałą kontrolą powiatowego lekarza weterynarii. Produkty Zuzala posiadają identyfikacyjny numer weterynaryjny, co oznacza, że odpowiadają one wszelkim wymogom Polski i Unii Europejskiej oraz posiadają niezbędne atesty.

 • Herbal Pets

  Bardzo ciekawe urozmaicenie diety Twojego królika lub gryzonia, to karmy ziołowe, warzywne i owocowe marki HERBAL PETS

  HERBAL PETS produkuje ziołowe pokarmy i suplementy dla zwierząt towarzyszących.

  HERBAL PETS jest pierwszą w Polsce firmą, która wprowadziła na rynek tak szeroką gamę suplementów, karm i smakołyków wytwarzanych z naturalnych surowców na bazie ziół. Oferta HERBAL PETS obejmuje szeroką gamę mieszanek ziół podstawowych, ziół uzupełniających, warzyw i owoców suszonych oraz karm ziołowych i warzywnych dla królików, gryzoni, egzotycznych ptaków, psów, kotów, żółwi i jaszczurek. Receptury produktów Herbal Pets zostały opracowane dla poszczególnych gatunków zwierząt domowych z uwzględnieniem ich specyficznych wymagań i preferencji żywieniowych.

  Dlaczego zalecamy karmienie domowych zwierzaków produktami HERBAL PETS?

  Ponieważ:

  • są całkowicie naturalne, bez sztucznych dodatków;
  • są przysmakiem zwierząt towarzyszących, a jeśli są stosowane profilaktycznie, mogą zapobiegać wielu chorobom;
  • do produkcji używane są tylko niskoprzetworzone surowce roślinne, suszone w odpowiedniej temperaturze, aby nie utraciły właściwości leczniczych i odżywczych;
  • przepisy HERBAL PETS zostały stworzone przez prawdziwych hodowców i miłośników zwierząt, w oparciu o wieloletnie doświadczenie, z myślą o zdrowiu ich zwierząt.

   

  Jaką rolę pełnią zioła w diecie zwierząt?

  Bardzo ważną rolę w diecie wolno żyjących królików, gryzoni i ptaków odgrywa wiele różnych rodzajów roślin. W warunkach naturalnych zwierzęta żywią się głównie owocami, nasionami, liśćmi i korzeniami roślin, liśćmi drzew i krzewów oraz ich korą. Zwierzęta żyjące w naturze instynktownie czują, które rośliny są dla nich najbardziej smaczne i zdrowe. W przypadku zwierząt towarzyszących, które mieszkają w naszych domach, obowiązek ten spoczywa na właścicielach, którzy muszą dbać o odpowiednią dietę swoich zwierząt, aby cieszyć się ich dobrym zdrowiem i doskonałą kondycją tak długo, jak to możliwe. Zioła mają ogromne znaczenie w diecie zwierząt, ponieważ regulują procesy trawienne i dostarczając im wielu naturalnych minerałów i witamin, przyczyniają się do zwiększenia odporności zwierząt na choroby, mają pozytywny wpływ na stan skóry, okrywy włosowej i piór, a także znacząco poprawiają ogólny stan zdrowia zwierząt oraz ich samopoczucie.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Suszone zioła, owoce i warzywa

 • Transakcje zabezpieczone są protokołem SSL

 • regulamin sklepu internetowego
 • Opinie o Doggo.com.pl na Opineo.pl