zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Skontaktuj się z nami: 508 788 030

Kategorie

Producenci

Transakcje zabezpieczone są protokołem SSL

SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA ZAKUPY

W ZooSklepie Internetowym DOGGO istnieją następujące sposoby płatności za zakupione produkty:

1.     Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy w Idea Bank nr 67 1950 0001 2006 0179 7422 0001.

Odbiorca: DOGGO

Adres odbiorcy: ul. Urocza 16, 05-462 Kopki

Tytule przelewu należy wpisać Numer zamówienia.

2.     Szybki przelew i płatność kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PayU.pl 

Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z Państwa wyborem za pośrednictwem serwisu PayU.pl. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:

PayU.pl – spółka PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań)

3.     Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki (w przypadku dostawy firmą kurierską lub usługą Kurier 48 Poczty Polskiej).

4.     Płatność kartą płatniczą za pobraniem przy odbiorze przesyłki (w przypadku odbioru przesyłki z paczkomatu - w terminalu POS znajdującym się w paczkomacie - szczegóły można znaleźć na stronie          InPost).

Termin płatności:

W przypadku wyboru płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, prosimy Państwa o dokonanie płatności w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. W przypadku braku płatności w podanym terminie, Państwa zamówienie zostanie anulowane.

W przypadku wyboru płatności kartą płatniczą za pobraniem przy odbiorze przesyłki lub płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki, należy dokonać płatności przy odbiorze przesyłki.

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY

Dostawa zakupionych przez Państwa w ZooSklepie Internetowym DOGGO towarów dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Udostępniamy Państwu następujące sposoby dostawy lub odbioru zakupionych produktów, ustalając poniższe ceny brutto:

- Odbiór osobisty (bezpłatnie) w magazynie firmy pod adresem FLEX LS, ul. Passowska 20k, budynek nr 9, 05-870 Błonie,

- Przesyłka kurierska - 14 zł,

- Przesyłka kurierska pobraniowa - 24 zł,

- Przesyłka pocztowa kurierska - 17 zł,

- Przesyłka pocztowa kurierska pobraniowa - 27 zł,

- Przesyłka paczkomatowa - 11 zł,

- Przesyłka paczkomatowa pobraniowa - 21 zł.

Maksymalne wymiary przesyłki nadawanej poprzez usługę paczkomaty InPost wynoszą 41x38x64 cm. Większe paczki i paczki o niestandardowych gabarytach będą nadawane kurierem.

Jeśli zamówienie przekracza kwotę 149 zł,  dostawa jest dla Państwa bezpłatna - jej koszt poniesie Sprzedawca. W przypadku zamówienia na kwotę poniżej 149 zł, koszty dostawy obowiązują zgodnie z podanym powyżej cennikiem.

Zakupione produkty zostaną do Państwa dostarczone w terminie do 7 dni roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania zamówienia podaliśmy krótszy termin. W przypadku produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy produktu do Państwa liczy się w następujący sposób:

- W przypadku wyboru przez Państwa sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

- W przypadku wyboru przez Państwa sposobu płatności kartą płatniczą za pobraniem lub gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty w godzinach 10-14, pod numeren telefonu 508 788 030 lub mailowo: info@doggo.com.pl